• q14
 • q13
 • q7
 • cilësi

  cilësi

  Bindet nga policia e cilësisë së parë, user gjithash, ne përpiqemi për të ofruar produktin shoqëria në klasë të parë dhe shërbime të shkëlqyera.

 • certifikatë

  certifikatë

  Fitoi certifikatën kombëtare të cilësisë së nderit, cilësia është më e shquar.

 • 201711270949531482145

Rreth kompanisë

Shenzhen Kenhon Teknologjia Co, Ltd, u themelua në vitin 2007, jemi të specializuar në lidhje waterprof dhe hulumtim ineternational patentë lartë-aktuale lidhësit 'dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet, produktet e deri në 17 seri më shumë se 1500 varietete, aplikuar gjerësisht në ndriçim në natyrë LED, ekran LED, komunikimi, Çështjeve forcat e armatosura, spaceflight, energji të reja, elektronikë detare, sistemi i pozicionimit global kompani periferike dhe automobilave aplikimet elektrike etc.Our tregut kanë kaluar vertetimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001-2008 dhe IS014001-2004 menaxhimin e mjedisit, dhe kanë marrë certifikatën e CE, IP68, RoHS etj lidhëse Kenhon janë nderuar shumë për të bërë kontributin tonë për ekran kryesor ekran për ceremoninë e hapjes së Lojërave Olimpike të Pekinit, ekran më të madh ekran për ceremoninë e hapjes Shanghai Expo, lightings në të dyja palët për lumin perla të Guangzhou Asain Lojra, projekte të mëdha Shenzhen Universiada etj

Shiko më shumë

Produkte të reja